Výhody klimatizácií HAIER - MS SERVIS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Výhody klimatizácií HAIER

KLIMATIZÁCIA > HAIER
Klimatizácie Haier disponujú množstvom funkcií pre váš komfort:

VEĽMI TICHÁ PREVÁDZKA

Nenechajte sa rušiť a užite si ticho [15dB(A)] vďaka optimalizovanému systému prúdenia vzduchu. Haier vyvinul novú technológiu riadenia hlučnosti s optimalizovaným systémom prúdenia a krížovým ventilátorom. Klimatizáciu je možné nastaviť do prevádzkového módu QUITE. Nový ventilátor je navrhnutý s väčšou dĺžkou oproti bežným ventilátorom, vďaka čomu je zaistený väčší prietok vzduchu s nižšou rýchlosťou. Špeciálny program riadenia umožňuje nastaviť otáčky kompresora a ventilátora od najnižšej možnej prevádzkovej frekvencie až po najvyššiu.

 
 
WIFI OVLÁDANIE

Nová aplikácia verzie 2.0 Haier Smart Air2 je dostupná v českom jazyku
WiFi modul sa jednoducho vloží pod kryt do klimatizačnej jednotky. Pre spárovanie s požadovaným zariadením stačí na diaľkovom ovládači podržať 5 sekúnd tlačidlo On/Off a následne už iba v telefóne potvrdiť možnosť „pridať zariadenie“.

Funkcie:
  • Týždenný časovač
  • Chybové hlásenie – vďaka oznamu v aplikácii môže byť závada klimatizácie veľmi ľahko diagnostikovaná.
  • Krivka funkcie sleep - komfortný spánok. V aplikácii sú prednastavené funkcie sleep pre deti, ženy, mužov, staršie osoby. Ide o prevádzkové nastavenie v čase. Užívateľ si môže nastaviť svoju vlastnú krivku. Vo funkcii sleep dochádza k úspore energie a zníženiu hlučnosti klimatizácie na základe počtu osôb v miestnosti.
  • Pohodlné ovládanie z hociktorého miesta na svete pomocou 3G/4G pripojenia alebo Wi-Fi
  • Skupinové ovládanie – v aplikácii je možné ovládať 16 vnútorných klimatizačných jednotiek v jednom užívateľskom účte
  • Cloud podpora


 
ECO-PILOT SENZORY

Inteligentné senzory zaisťujú zníženie plytvania energiou v závislosti na aktivite osôb a intenzite slnečného svitu. Funkcia automaticky upraví nastavenú teplotu/výkon klimatizácie tak, aby bola vždy udržaná zodpovedajúca kvalita vnútorného prostredia v závislosti na aktuálnom dianí a dennej dobe.
Senzor pohybu rozdeľuje miestnosť do 6-tich sekcií. Riadenie jednotky, nastavenie teploty a prietoku vzduchu je realizované na základe detekcie počtu osôb, ich pozície a pohybu. Užívateľ si môže vybrať, či požaduje, aby upravený prúd vzduchu z vystupujúcej jednotky smeroval na jeho osobu alebo bol vždy nasmerovaný mimo miesta jeho pobytu v miestnosti, a to i v prípade, že sa užívateľ presunie na iné miesto v rámci miestnosti. 
Svetelný senzor sleduje intenzitu osvetlenia a na jej základe môže automaticky prejsť do funkcie sleep. STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE

  • Nano-aqua ionizátor umožňuje ionizovať vodné molekuly H+ a O-, a to ako veľmi malé čiastočky vody, ktoré zabránia vysúšaniu vašej pokožky. Táto funkcia klimatizácie má taktiež zásadný vplyv na čistenie vzduchu.
  • Filter vzduchu 3M veľmi účinne zachytáva baktérie, alergény, prach, dym, výpary a plesne.
  • Viacvrstvový filter umožňuje aktívne vytvárať negatívne ióny a je vybavený antibakteriálnou funkciou.Klimatizácie Haier sú štandardne vybavené funkciou odvlhčovania.
Môžete si zároveň nastaviť aj teplý štart. To znamená, že v prípade nastavenia kúrenia bude klimatizačná jednotka hneď po štarte regulovať otáčky ventilátora tak, aby vystupujúci vzduch nebol chladný.

ĎALŠIE BENEFITY - KLIMATIZÁCIA "USER FRIENDLY"

Chladivo R32
Ide o jednozložkové klimatizačné chladivo, ktorého zloženie umožňuje jednoduchšiu likvidáciu/recykláciu, čím je ohľaduplné k životnému prostrediu. Práca s chladivom R32 je jednoduchá aj pre montážnikov z hľadiska inštalácie a servisu.

Beznapäťový ON/OFF kontakt
Vnútorné jednotky majú štandardne k dispozícii kontakt pre zapnutie a vypnutie jednotky. Tento kontakt slúži pre beznapäťový systém ovládania (spínania kontaktu).
Typické využitie je napríklad v hoteloch pri použití vstupnej dverovej karty alebo ako sporenie energie pri otvorení okna.
Na tento kontakt je možné pripojiť akýkoľvek systém ovládania, termostat a pod.
 
Modul pre možnosť pripojenia nástenného ovládača k nástenným rezidenčným jednotkám
Tento modul umožňuje plnohodnotne využívať funkcie ovládačov YR-E17 a YR-E16. Je možné ovládať aj jednotky v skupine - max. 16 vnútorných jednotiek single alebo multisplit systémov.

Super match
100 % voľne kombinovateľná modelová rada vnútorných a vonkajších jednotiek významne znižuje dopad na dostupnosť náhradných dielov a servisných zásahov. Výhodou je jednoduchá kombinovateľnosť a údržba.
 

Bližšie špecifikácie konkrétnych klimatizácií a množstvo ďalších funkcií si môžete pozrieť v aktuálnom katalógu.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky