Systémy ovládania klimatizácií - MS SERVIS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Systémy ovládania klimatizácií

KLIMATIZÁCIA > HAIER
UNIVERZÁLNY DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ PRE KLIMATIZÁCIE
Ovládač MIMIC je vhodnou náhradou v prípade, ak sa pokazil Váš pôvodný ovládač. Jednoducho programovateľný, ovláda všetky základné funkcie klimatizácie vrátane časového programovania. 

Je kompatibilný so všetkými hlavnými výrobcami klimatizácií ako je LG, Daikin, Fujitsu, Hitachi, Mitsubishi, Samsung, Sanyo & Toshiba.
Má "autoscan" mód a sám si nájde vhodný kód pre Vašu klimatizáciu. Umožňuje zadať až 4 kódy klimatizácií bez nutnosti preprogramovania.

2 ks batérií AAA nie sú súčasťou balenia.
              
INDIVIDUÁLNE OVLÁDAČE HAIER

V sortimente individuálnych ovládačov môžete ľubovoľne vyberať medzi nástennými a diaľkovými. 
Ovládače umožňujú plnohodnotné ovládanie klimatizačných jednotiek.
CENTRÁLNE OVLÁDAČE HAIER

Centrálne ovládače vám umožnia veľmi pohodlné individuálne ovládanie všetkých klimatizácií, ktoré je následne možné deliť do jednotlivých zón a skupín. Výhodou centrálneho ovládania je, že vždy v daný moment ste schopní zistiť, čo sa deje s vaším systémom a vykonať úpravu.Systém riadenia klimatizačných jednotiek s centrálnym ovládačom:Možnosť sledovania a ovládania až 64 vnútorných klimatizačných a rekuperačných jednotiek. Ovládač zobrazuje stav jednotky a všetky prevádzkové informácie.
Nastavenie časovača pre vybrané klimatizačné jednotky, skupiny a všetky jednotky. Časovač môže byť pridaný, zmazaný, upravený a je možné uskutočniť ďalšie bežné kroky pre podobné nastavenia.
ON/OFF nastavenie DST (žiadané teploty)
Nastavenie času DST
Nastavenie času kompenzácie DST
Zobrazenie detailných informácií o jednotkách ako: názov, číslo, teplota, prevádzkový čas, chybové hlásenie, teplota chladiva a pod.
Zobrazenie centrálneho ovládania jednotiek a ich uvedenie do stavu ON/OFF.

Uvítacia obrazovka vyžaduje v prípade požiadavky prístupové heslo.
BMS (CENTRÁLNE, VZDIALENÉ A NADRIADENÉ SYSTÉMY OVLÁDANIA)

Systémy Haier BMS ponúkajú ideálne riešenie pre vzdialený monitoring a ovládanie klimatizačných systémov. Systémy je možné pripojiť do centrálneho systému MaR budovy a pod.

KOMUNIKAČNÉ PREVODNÍKY

Prevodníky sú veľmi dôležitou nevyhnutnou súčasťou každého riadiaceho systému. Umožňujú implementáciu klimatizačného systému do akéhokoľvek riadiaceho systému budovy.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky