Kazetové klimatizácie - MS SERVIS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kazetové klimatizácie

KLIMATIZÁCIA > HAIER
VLASTNOSTI KAZETOVÝCH JEDNOTIEK S KRUHOVÝM PANELOM

Kazetové klimatizácie s kruhovým prívodom vzduchu sa dodávajú od výkonu 2,2 do výkonu 16 kW. Disponujú celou radou jedinečných funkcií ako individuálne nastavenie smerovej lamely, veľmi nízkou výškou iba 183 mm (2,2 - 5,6 kW), veľmi tichou prevádzkou a možnosťou inštalácie senzoru pohybu, ktorý za pomoci individuálne nastaviteľných lamiel umožňuje prúd smerovať do/mimo miesta pobytu osôb.

- veľmi tichá prevádzka
- štýlový dizajn - sacia mriežka v špirálovom prevedení

- zatvorenie smerových lamiel pri vypnutí klimatizácie
Keď je klimatizačná jednotka vypnutá, smerové lamely sú zatvorené, čím sa predchádza zanášaniu výmenníka. 
Vzhľad tejto klimatizácie je veľmi atraktívny.


- skrytý LCD displej
V novom paneli je umiestnený LCD displej, ktorý ukazuje nastavenú/aktuálnu teplotu vzduchu a dispoznuje farebným rozlíšením prevádzkového módu.
Displej môže byť vypnutý, aby nerušil osoby v miestnosti.- panel vyrobený z materiálu ABS
Vďaka materiálu ABS (plast) je farba panela "piano biela" (staršie modely majú farbu "tmavo bielu" PS plast).
Materiál panela a smerových lamiel je totožný. Je zaručené, že ani po desiatich rokoch nedôjde k zmene farby panela a bude stále čisto biely.- kruhový prívod vzduchu
Tento prívod eliminuje nedotknuté miesta.
- individuálne riadenie lamiel
Každá zo 4 smerových lamiel môže byť nastavená podľa vašej ľubovoľnej potreby. Systém tak poskytuje veľmi komfortné riešenie.
Týmto nastavením sa dá zabrániť lokálnemu nepohodliu spôsobeného chladným vzduchom z jednotky.


- komforná distribúcia vzduchu
Výška inštalácie až 4,5 m
Kazetové jednotky sú špeciálne navrhnuté aj pre inštalácie do priestorov s vysokými stropmi, ako napr. obchody, priemyselné objekty a pod.VLASTNOSTI 4-CESTNÝCH KAZETOVÝCH JEDNOTIEK

4-cestné kazetové klimatizácie sú dostupné od 2,6 do 14 kW chladiaceho výkonu. Tieto klimatizačné jednotky sú štandardne vybavené čerpadlom kondenzátu a nástenným ovládačom. Umožňujú distribúciu vzduchu do 4 smerov. 

- tichá prevádzka

- kompaktná konštrukcia
Rozmery jednotiek sú 570 x 570 x 260 mm. Ide o štandardizované rozmery podhľadových systémov 600 x 600 mm. Inštalácia je tak veľmi jednoduchá a podhľadový systém nie je potrebné stavebne upravovať.
Výška jednotiek je iba 240 mm a je možné ich inštalovať aj do veľmi nízkych medzistropných priestorov.- viac riešení - viac distribučných miest
Na tieto jednotky je možné pripojiť potrubie a realizovať tak distribúciu upraveného vzduchu na viacerých miestach.
- prisávanie čerstvého vzduchu
Vnútorné kazetové jednotky môžu byť pripojené s prisávaním čerstvého vzduchu z vonkajšieho prostredia a zabezpečiť tak nutnú dávku prívodu vzduchu na osobu alebo môžu slúžiť ako distribučný element.


VLASTNOSTI 2-CESTNÝCH KAZETOVÝCH JEDNOTIEK

2-cestné kazetové klimatizácie sú dostupné od 2,2 do 5,6 kW chladiaceho výkonu. Tieto klimatizačné jednotky sú štandardne vybavené čerpadlom kondenzátu a nástenným ovládačom. Umožňujú distribúciu vzduchu do 2 smerov. 

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky